Bookmarklet pro rychlé zjištění počtu výsledků

Zjišťování počtu výsledků na Seznamu po jeho redesignu pomocí parametru format=rss není pochopitelně úplně efektivní. Proto jsme (na základě diskuse ve Facebook skupině SEOloger) pro vás připravili jednoduchý bookmarklet pro zjištění počtu výsledků v Seznam vyhledávání. Bookmarklet je kus javascriptového kódu v záložce, který použijete jednoduše tak, že si následující odkaz přidáte do záložek, třeba tak, že odkaz přetáhnete do lišty záložek:

Zjisti počet výsledků

Jakmile přejdete na výsledek vyhledávání v Seznamu a kliknete na záložku, tak se vám počet výsledků zobrazí:

A tady názorná ukázka v praxi:

5 thoughts on “Bookmarklet pro rychlé zjištění počtu výsledků

  1. Velice užitečný doplněk pro rychlé zjištění vrácených výsledků. Neplánujete prosím a jestli ta možnost vůbec je, zda by po kliknutí na bookmarklet byly zjištěny počty výsledků na více tabech v prohlížeči? Předem díky za odpověď.
    S dovolením doporučuji bookmarklet na https://pavelzanek.cz/seo-poradna/zjisteni-poctu-indexovanych-stranek/ v článku pro zjištění zaindexovaných stránek ve vyhledávačích – ačkoli už máme Seznam Webmaster 🙂

  2. Ahoj Pavle, jsem rád, že se bookmarklet líbí 🙂 Na možnost zobrazení ve více panelech se zeptám programátora, dost o tom ale pochybuju. Pokud by byla odpověď pozitivní, ozvu se ti na e-mail!

    Děkuju za doporučení v tvém článku 🙂

    Karel

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Posílejte mi emailem nové komentáře k tomuto článku.