Prezentace ze SEOloger 2017 – Jak využít data pro zlepšení obsahu webu

Je to již týden od prvního ročníku SEOlogera naživo, který pořádal Pavel Ungr. Po skončení mojí přednášky na téma „Jak využít data pro zlepšení obsahu webu“ se mne spousta posluchačů ptala na slidy, tak tady jsou 🙂

Jednalo se o moji první přednášku před větším publikem, které se skládalo z více než 50 SEO specialistů. Díky zpětné vazbě vím, co se mi povedlo, ale i nepovedlo. Příště razantně zkrátím úvod a půjdu rovnou na věc.
Děkuju Pavlovi za uspořádání skvělého a neformálního setkání lidí, kteří se našli v SEO 🙂 Naviděnou za rok – 4. 5. – 6. 5. 2018!
Kdybyste měli cokoliv na srdci, napište mi – hladis@collabim.com. Tady na blogu Collabimu se budu postupně rozepisovat o technikách z prezentace. Pokud by vás to zajímalo, sledujte Collabim na Twitteru.

Soutěž o tarify pro účastníky DATA RESTART 2015

Dnes se v Praze koná konference DATA RESTART 2015, kterou pořádá Medio Interactive, s.r.o.. Společně s pořadatelem jsme připravili soutěž pro návštěvníky konference o tarify Collabimu. Soutěž je pro všechny. Je jedno jestli už u nás účet máte nebo nemáte. A co můžete vyhrát?

  • 1x 3 měsíce zdarma na tarif Basic,
  • 1x 2 měsíce zdarma (Basic),
  • 1x 1 měsíc zdarma (Basic).

Pokud máte u nás vyšší tarif, dostanete slevu, která bude ve stejné hodnotě jako tarif Basic.

A soutěžní otázka?

Jaký je průměrný počet stránek za návštěvu napříč všemi projekty v Collabimu?

Odpovídejte dnes celý den tady v komentářích, na Twitteru nebo na Facebooku. Zítra soutěž vyhodnotíme a oznámíme všechny výherce.

Ať se vám konference líbí.

EDIT 29. 4. 2015: Správná odpověď je 1,19. V pondělí odpověděl na soutěžní otázku jeden soutěžící, pan Ondřej Salamon, který vyhrává 3 měsíce tarifu Basic v Collabimu zdarma.