Jednorázové měření pozic a hledanosti

Po více než měsíci práce konečně spouštíme jednorázové měření pozic a zjištění hledanosti. Nahrajte klíčová slova v Excelu nebo CSV a Collabim vám je během chvíle změří. Jaké byly naše priority při vytváření této nové funkce?

 1. Rychlost
  Nechceme vás nechat čekat. Pozice pro stovky KW spočítáme během několika desítek minut, tisíce KW pak do hodiny.
 2. Neomezenost
  Nebudeme vás omezovat v počtu řádků v nahrávaném souboru ani v počtu importů, které najednou spustíte. V Collabimu nemusíte ztrácet čas rozdělováním importovaného souboru na více menších souborů.
 3. Cenová flexibilita
  Za měření platíte kreditem, který si můžete libovolně dobíjet. Každý měsíc samozřejmě dostanete nějaké kredity zdarma v rámci vašeho měsíčního paušálu.
 4. Personalizace
  Jako jediný SEO nástroj v Česku správně měříme pozice v personalizovaných výsledcích vyhledávání pro jednotlivá města a lokality.

Jednorázové analýzy najdete na Hlavním přehledu (mimo standardní projekty):

Kolik zaplatíte za změření 100 KW?

Za měření platíte z přednabitého kreditu. Čím vyšší částku si přednabijete, tím vyšší slevu vám dáme (viz tabulka níže).

Typ měření Základní cena bez slevy
100KW: pozice Google 7 Kč
100KW: pozice Seznam 1 Kč
100KW: hledanost Google 1 Kč
100KW: hledanost Seznam 0,2 Kč
100 KW: vše 9,2 Kč

Jak nabít kredit?

Zaplatíte Nabijeme vám Sleva
500 Kč 500 Kč 0 %
1000 Kč 1200 Kč 17 %
2000 Kč 2600 Kč 23 %
4000 Kč 5800 Kč 31 %

Skvělé, dostanu nějaký kredit v ceně tarifu?

Ano! Kredit v rámci tarifu bude ale platný vždy max 30 dnů. Pokud ho nevyčerpáte, do dalšího měsíce se nepřevádí. Kredit v rámci tarifu má při placení přednost před kreditem, který si nabijete sami.

tarif projekty cena tarifu kredit v ceně
Basic 5 450 Kč/měsíc 150 Kč
Standard 15 1200 Kč/měsíc 400 Kč
Plus 40 3000 Kč/měsíc 1000 Kč

Jedeme dál

Po odladění jednorázového měření pozic a zjišťování hledanosti a se pustíme do podobného nástroje pro jednorázovou kontrolu indexace. Dále máme v plánu i kontrolu titulků, nadpisů atd. pro zadané URL.

Mimo to stále pokračujeme v práci na našem robotovi, který kontroluje stránky vašich webů a upozorňuje vás na nově vzniklé problémy. Aktuálně chceme sledovat až 5000 nejdůležitějších stránek z každého webu.

6 thoughts on “Jednorázové měření pozic a hledanosti

 1. Děkuji za skvělý nástroj a jeho rozšiřování. Používám a budou se hodit i jeho nové funkce. Při této příležitosti bych se ráda zeptala, zda neplánuje také nějaké rozšíření na způsob bývalého Serpo, to mi docela chybí.

 2. Dobrý den, Iveto,

  díky za slova chvály. Rozšiřování směrem Serpa ale bohužel aktuálně neplánujeme. Spíše se chceme zaměřit na doporučení k obsahu a sledování případných technických problémů webů našich zákazníků

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Posílejte mi emailem nové komentáře k tomuto článku.