Bookmarklet pro rychlé zjištění počtu výsledků

Zjišťování počtu výsledků na Seznamu po jeho redesignu pomocí parametru format=rss není pochopitelně úplně efektivní. Proto jsme (na základě diskuse ve Facebook skupině SEOloger) pro vás připravili jednoduchý bookmarklet pro zjištění počtu výsledků v Seznam vyhledávání. Bookmarklet je kus javascriptového kódu v záložce, který použijete jednoduše tak, že si následující odkaz přidáte do záložek, třeba tak, že odkaz přetáhnete do lišty záložek:

Zjisti počet výsledků

Jakmile přejdete na výsledek vyhledávání v Seznamu a kliknete na záložku, tak se vám počet výsledků zobrazí:

A tady názorná ukázka v praxi:

6 thoughts on “Bookmarklet pro rychlé zjištění počtu výsledků

  1. Velice užitečný doplněk pro rychlé zjištění vrácených výsledků. Neplánujete prosím a jestli ta možnost vůbec je, zda by po kliknutí na bookmarklet byly zjištěny počty výsledků na více tabech v prohlížeči? Předem díky za odpověď.
    S dovolením doporučuji bookmarklet na https://pavelzanek.cz/seo-poradna/zjisteni-poctu-indexovanych-stranek/ v článku pro zjištění zaindexovaných stránek ve vyhledávačích – ačkoli už máme Seznam Webmaster 🙂

  2. Ahoj Pavle, jsem rád, že se bookmarklet líbí 🙂 Na možnost zobrazení ve více panelech se zeptám programátora, dost o tom ale pochybuju. Pokud by byla odpověď pozitivní, ozvu se ti na e-mail!

    Děkuju za doporučení v tvém článku 🙂

    Karel

  3. This bookmarklet is useful, it helps user can determine the number of results quickly. Thanks for sharing the article.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Posílejte mi emailem nové komentáře k tomuto článku.